شرایط ورود به دوره های آموزشی

 شرایط ورود به دوره‌های آموزش جامع در مقاطع مختلف تحصیلی طبق مصوبه شورای آموزش آموزشگاه خبرگان :
1- در کارنامه آزمون هوش کلیه شرکت کنندگان یک کد رهگیری درج خواهد شد. کلیه دانش‌آموزان بلافاصله پس از دریافت کارنامه با ارائه کد رهگیری به مشاورین مربوطه از پذیرش یا عدم پذیرش خود مطلع خواهند شد. 
2- علاوه بر قبولی در آزمون هوش، شرط معدل برای مقطع ابتدایی حداقل 18 و برای مقطع متوسطه اول حداقل 17 و برای مقطع متوسطه دوم حداقل 17 می‌باشد. 
تذکر: آخرین معدل کسب شده دانش‌آموزان در مدرسه ملاک ارزیابی مؤسسه قرار می‌گیرد. 

نحوه ی استعداد سنجی در خبرگان

قبل از هرگونه آموزش باید نسبت به شناخت و استعداد سنجی دانش‌آموزان اقدام کرد. کلیه متقاضیان پیش از ورود به آموزشگاه خبرگان ملزم به شرکت در آزمون استاندارد هوش دانش‌آموزان (SIT) می‌باشند. این آزمون با مدیریت تیم روان‌شناسی آموزشگاه طراحی و ساخته شده و به شماره 56610 در سازمان ثبت اختراعات کشور ثبت گردیده و تاییده رسمی از وزارت آموزش و پرورش کسب نموده است که می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به این آزمون به صفحه آزمون هوش دانش‌آموزان (SIT) مراجعه کنید. 
این آزمون ابعاد مختلف استعداد و توانایی دانش‌آموزان را مشخص می‌کند. آزمون SIT به عنوان آزمون ورودی دوره‌‌های آموزشی آموزشگاه خبرگان  نیز محسوب می‌شود. 
لازم به یاد آوری است سه تیم حرفه ای در طراحی، پیاده سازی و ساخت این آزمون همکاری داشته اند. تیم روانشناسی با مدیریت پدر علم روانشناسی نوین ایران، تیم منطق و ریاضی با حضور اساتید دانشگاه شریف و تیم نرم افزاری با حضور مهندسین ایرانی

جدیدترین پروژه ها

تست هوش آی کیو پلاس / 79%
کتاب جامع ادبیات کنکور / 100%
بازیهای هوش و خلاقیت / 61%

امیدواریم با ارائه خدماتی از این دست ما نیز در کنار متخصصین محترم آموزش و پرورش کشورمان بتوانیم گامی در جهت شناخت و هدایت استعداد دانش آموزان ایران عزیز اسلامیمان برداریم.اگر تمایل دارید در این مسیر همراه ما و سایر دانش آموزان باشید پس :

دوره های ارائه شده در موسسه علمی خبرگان

X