دبیرستان

دوره های ویژه دانش آموزان مقطع دبیرستان

در حال حاضر چه بخواهیم و چه نخواهیم ،کنکور مهمترین هدف درسی دانش آموزان می باشد، به نحوی که قبولی در کنکور و ورود به دانشگاه مترادف با موفقیت در زندگی تفسیر می شود. باتوجه به نزدیکی این دوره به زمان برگزاری کنکور و اهمیت دروس اختصاصی در این آزمون، همچنین به دلیل ضعف نسبی اکثر دانش آموزان دبیرستانی در دروس اختصاصی ، تدریس ریاضی و فیزیک بصورت مفهومی، تخصصی و پیشرفته، مهمترین هدف این دوره درسی در موسسه علمی خبرگان می باشد.
در طول ترم تابستان دانش آموزان دبیرستانی در موسسه، ریاضیات و فیزیک را تاپایان مطالب ترم اول مدرسه می آموزند. در نتیجه با شروع سال تحصیلی هیچ مطلب جدید درسی برایشان باقی نخواهد ماند.در ترم پاییز و زمستان مطالب ترم دوم دروس ریاضی و فیزیک با کیفیتی منحصر بفرد تدریس خواهد شد.
جهت اطمینان از کسب حداکثر نمره در امتحانات پایانی مدارس ، دانش آموزان عضوبه ترم بهاره هدایت می شوند تا با اجرای طرح معدل سازان نمره 02 امتحانات مدرسه تا حدود زیادی تضمین خواهد گردید. شایان ذکر است در طول هر ترم علاوه بر تدریس مفهومی و عمیق مطالب و حل نمونه سوالات تشریحی، نکات کلیدی تست زنی نیز آموزش داده خواد شد.
لازم به ذکر است در ترم پاییز و زمستان، علاوه بر دروس ریاضی و فیزیک، دروس اصلی دیگری همچون عربی، زبان، هندسه، شیمی، جبر و احتمال و زیست شناسی نیز با کیفیت منحصربفرد ارائه خواهند شد

Fugiat dapibus, tellus ac cursus commodo, mauris sit condim eser ntumsi nibh, uum a justo vitaes amet risus amets un. Posi sectetut amet fermntum orem ipsum quia dolor sit amet.

آموزش دانش آموزان پایه دوم دبیرستان بر روی سه درس مهم “ریاضی” ، “فیزیک” و “شیمی” متمرکز است.

آموزش دانش آموزان پایه سوم دبیرستان رشته ریاضی بر روی چهار درس مهم “ریاضی” ، “فیزیک” ، “شیمی” و “هندسه” و سوم دبیرستان رشته تجربی بر روی چهار درس مهم “ریاضی” ، “فیزیک” ، “شیمی” و “زیست” متمرکز است.

Fugiat dapibus, tellus ac cursus commodo, mauris sit condim eser ntumsi nibh, uum a justo vitaes amet risus amets un. Posi sectetut amet fermntum orem ipsum quia dolor sit amet.

X