ابتدایی

دوره های ویژه دانش آموزان سوم تا پنجم ابتدایی

ما اعتقاد داریم که گنجایش یادگیری دانش آموزای ابتدائی با کتب معمول مدارس و بدون توجه به هوش و خلاقیت دانش آموزا محدود می مونن و با آموزش مختص سطح کتب درسی دانش آموزا ممکنه نتونن در آینده از پس حجم بالای دروس و آزمونهای سرنوشت ساز بربیان. در دوره های برنامه ریزی شده برای دانش آموزان ابتدائی دو درس علوم و ریاضی با رویکرد هوش و خلاقیت در سطح بالا به دانش آموزان آموزش داده میشه تا هم به سادگی از پس امتحانات مدرسه بربیان و هم با افزایش هوش و خلاقیت، ذهن آماده تری برای دریافت اطلاعات بیشتردر آینده داشته باشن. محتوای آموزشی کلاس، همراه با آزمایش، مولتی مدیا و به صورت شهودی به دانش آموزان انتقال پیدا میکنه تا درک بهتری از دروس علوم و ریاضی پیدا کنن.

دوره آمادگی آزمون تیزهوشان ویژه ششم ابتدائی:

نکته ای که تقریباً همه ما می دونیم اینه که مدارس استعدادهای درخشان یا همون تیزهوشان جزء بهترین مدارسی هستن که یه دانش آموز می تونه توی اونها تحصیل کنه و تو یه محیط کاملاً با کیفیت مراحل موفقیت تحصیلی رو طی کنه.

ولی مسأله مهم اینه که خیلی از دانش آموزان تمایل دارن توی این مدارس ثبت نام کنن و توی تیزهوشان درس بخونن ولی این مدارس با توجه به استانداردها و ظرفیت خودشون دانش آموزانی رو می پذیرن که بتونن از سد آزمون ورودی عبور کنن.

یه آزمون با سطح خیلی بالا که می خواد دانش آموزای با استعداد رو که خیلی خوب مطالب کتاب درسی رو تجزیه و تحلیل می کنن شناسائی کنه.

از آوجائی که سطح این آزمون خیلی از سطح دروس تدریس شده توی مدارس بالاتره و نیاز به آموزش های ویژه داره، مؤسسه علمی خبرگان به کمک برترین اساتید مراکز تیزهوشان، دوره هائی برای آمادگی شرکت توی این آزمون، تدارک دیده که طی اون دانش آموزا به کمک مشاورین و اساتید ، خودشون رو برای این آزمون آماده می کنن. مهمترین دروس این دوره ها، ریاضی، علوم، ادبیات و استعداد تحلیلی با رویکرد هوش و خلاقیته…

آموزش دانش آموزان پایه سوم ابتدایی بر روی دو درس مهم “ریاضی با رویکرد هوش و خلاقیت” و “علوم تجربی” متمرکز است.

آموزش دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی بر روی دو درس مهم “ریاضی با رویکرد هوش و خلاقیت” و “علوم تجربی” متمرکز است.

آموزش دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی بر روی دو درس مهم “ریاضی با رویکرد هوش و خلاقیت” و “علوم تجربی” متمرکز است.

آموزش دانش آموزان پایه ششم ابتدایی بر روی سه درس مهم “ریاضی با رویکرد هوش و خلاقیت” و “علوم تجربی” و “ادبیات فارسی” متمرکز شده است.

X